Spoločnosť TEKNOS - popredný škandinávsky výrobca náterových produktov

Spoločnosť TEKNOS je výrobcom ekologicky nezávadných, kvalitných a ľahko aplikovateľných produktov so širokým využitím a uplatnením v priemysle i bežnom spotrebiteľskom prostredí. Je jedným z najprednejších škandinávskych koncernov s databázou zákazníkov po celom svete. Vývoj výrobných postupov realizovaný v ťažkých klimatických podmienkach zaručuje kvalitu, odolnosť a trvácnosť produktov Teknos.

  • Spoločnosť TEKNOS
    Fínsky výrobca náterových produktov s dlhoročnou tradíciou

O spoločnosti TEKNOS... od roku 1948

história a súčasnosť spoločnosti

Predstavujeme fínsku spoločnosť TEKNOS. Od roku 1948 sa venuje výrobe kvalitných akrylátových a syntetických farieb so širokým využitím a uplatnením v stavebníctve, drevárskej výrobe, pri ošetrovaní kovov a domácom prostredí.

Moderné technológie a postupy pri výrobe, tradície a dlhoročné skúsenosti ju riadi k najuznávanejším výrobcom náterových hmôt vo svete. Ich výrobky sú ekologicky nezávadné, vysoko kvalitné, ľahko aplikovateľné a trvácne. Stálosť kvality farieb je určená certifikátom ISO 9001.

Šesť tovární na výrobu farieb spoločnosti TEKNOS, kompetentný personál a intenzívny výskum poskytujú pevný základ pre kvalitnú službu zákazníkom.

Teknos_740x250_3

TEKNOS Group tvorí továrne a priame zastúpenia vo Fínsku, Nórsku, Švédsku, Dánsku, Poľsku, Anglii, Rakúsku, Nemecku a Rusku. TEKNOS OY tiež disponuje etablovanou predajnou sietí sprostredkovateľov a zástupcov vo dvatsiatych európskych krajinách.

teknos-1

O spoločnosti TEKNOS