RODAGA s.r.o. - ponúkame odolné a ekologické náterové produkty fínskej značky TEKNOS na ošetrenie nových a renováciu drevených a iných povrchov

Produkty na DREVO

lazúry, oleje, vosky, laky, krycie farby

Produkty na STENY

interiérové farby, vosky, laky

Produkty na NÁBYTOK

farby, oleje, vosky, laky, farby na kov

ŠPECIÁLNE produkty

čistiace produkty, na kovové povrchy

Spoločnosť RODAGA s.r.o.

Spoločnosť RODAGA s.r.o. pôsobí ako predajca náterových produktov na slovenskom trhu od roku 1991. Na zabezpečenie kvalitných a spoľahlivých služieb úzko spolupracuje s fínskou spoločnosťou TEKNOS, ktorá slovenským zákazníkom poskytuje kompletné vývojové, technické a informačné zázemie. Zariadenie na tónovanie a miešanie farieb riadené špeciálne navrhnutým softvérom umožňuje pripraviť a prispôsobiť zákazníkom široký výber produktov a odtieňov. Spoločnosť RODAGA s.r.o. ponúka kompletnú poradenskú službu, výber a predaj náterových produktov formou maloodberu i veľkoodberu. 

Poslanie a zmysel podnikania spoločnosti RODAGA s.r.o. sú zakotvené v potrebe poskytnúť zákazníkom kvalitné náterové produkty značky TEKNOS a odborné poradenstvo pri ich výbere a aplikácii. Našimi zákazníkmi sú predovšetkým malé a stredné firmy, profesionálny maliari a koncoví spotrebitelia.

Sme si vedomý faktu, že farby použité v našich domovoch, kde strávime veľa času, sú dôležitou súčasťou nášho života. Aplikácia náterov býva niekedy pre mnohých spotrebiteľov ťažko riešiteľná situácia. Spoločnosť RODAGA s.r.o. ponúka kvalitné produkty značky TEKNOS, ktoré pri aplikácii uľahčujú a zjednodušujú celý proces a prinášajú očakávaný výsledok. Na základe kontaktov so zákazníkmi a ich spätnej väzby dokáže poskytovať rady a riešenia na vzniknuté problémy pri natieraní alebo im predchádzať. Vieme, že nekvalitné produkty alebo nesprávne zvolená metóda aplikácie často vyústi v nespokojnosť a odrádza zákazníka od natierania svojpomocou. Z týchto dôvodov sa javí úsilie spoločnosti RODAGA s.r.o. ako zmysluplné a motivujúce.

Dagmar Gašpieriková - majiteľka a konateľka spoločnosti RODAGA s.r.o.