Pre využitie náterových systémov TEKNOS v priemyselnom odvetví nás neváhajte kontaktovať. Radi vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

  • Náterové produkty na drevo
  • Severská odolnosť a UV ochrana

Nátery na drevené povrchy - ľahký a ťažký priemysel

Náterové produkty Teknos ponúkajú inovatívne riešenia povrchovej úpravy rôznych povrchov a materiálov v exteriéri i interiéri. Sú vhodné pre profesionálne využitie vo výrobných drevárskych podnikoch ako i pre stolárske dielne či výrobcov eurookien a drevených okien, výrobcov domáceho nábytku, ale i pre domácich kutilov, ktorí sa neboja vyskúšať kvalitu pre ošetrenie domu, chaty, alebo záhradného nábytku. V spoločnosti Teknos vedia, že kľúčom k dlhej a bezproblémovej životnosti náterových produktov je výber optimálneho náterového systému pre konečné použitie, špecifické expozičné podmienky a výber produktov prispôsobených stolárskemu výrobnému procesu.

Výrobky značky Teknos Industrial Wood sú navrhnuté tak, aby udržali výrobky z dreva dlhodobo atraktívne, aby odolávali škodlivým vplyvom, udržiavali vzhľad a hodnotu. Ľahká a efektívna aplikácia optimalizuje výrobný proces pri rôznej náterovej technike.

Náterové systémy TEKNOS - špičkové a efektívne riešenia na mieru

Spoločnosť Teknos ponúka celé náterové riešenia na mieru zákazníka, pretože každá potreba a prianie zákazníka je jedinečné. Preto sú náterové riešenia pre drevospracujúci priemysel individuálne prispôsobené potrebám konkrétneho zákazníka. Keď si objednáte jeden z kvalitných, ekologicky zodpovedných náterových systémov, získate riešenie na mieru, ktoré dokonale vyhovuje vašim konkrétnym obchodným a výrobným potrebám.

Ako vybrať správny náterový systém?

Spoločnosť RODAGA s.r.o. vám poskytne tipy a poradenstvo na mieru pri výbere optimálneho náterového systému pre aplikáciu v procese výroby. Spoločnosť Teknos vyvinula riešenia na každý druh dreva tak, aby dodržali konštrukčné a funkčné detaily a vyhovovali pre zariadenie na nanášanie náterov. Náterové systémy Teknos sú vhodné na tvrdé aj mäkké drevo, surové drevo a rezivo, HDF, MDF alebo kompozity, a v závislosti od požiadaviek Vám pomôžeme zvoliť správne systémy nanášania striekaním, nanášaním náterového povlaku, máčaním, nanášaním vo vákuu, náter štetcom či valčekom. Produkty sú tónovatelné v širokej škále farieb a odtieňov, priehľadné a nepriehľadné vrchné vrstvy, v ponuke sú aj bezfarebné nátery.
Náterové systémy Teknos sú certifikované a vhodné na detské ihriská, drevené ploty, drevené obklady, drevené podlahy, záhradný nábytok, okná, dvere, schodiská, krovy, drevené konštrukcie, altánky, balkóny  apodobné drevené povrchy.

Priemyselné farby na drevo

Náterový tunel

Máte otázky ohľadom farieb a náterových systémov TEKNOS?


Ak potrebujete poradiť s výberom správnej farby alebo náterového systému Teknos
zavolajte nám: +421 905 342 439 +421 907 118 899 alebo nám napíšte teknos@teknos.sk